Vaihde 020 762 44

facebook facebook facebook
PÖRHÖN TOIMIPISTEET

Hallinto

Matti Pörhö
Matti Pörhö toimitusjohtaja matti.porho (at) porho.fi puh. 02076244 fax. 0207624068
Suomi Englanti Ruotsi Venäjä
Pirjo Mikkola
Pirjo Mikkola talouspäällikkö pirjo.mikkola (at) porho.fi puh. 0207624004 fax. 0207624066
Suomi Ruotsi Englanti
Katja Väyrynen
Katja Väyrynen Johdon assistentti katja.vayrynen (at) porho.fi puh. 0207624003 fax. 0207624066
Suomi Ruotsi Englanti
Pekka Mustonen
Pekka Mustonen konsernin jälkimarkkinointipäällikkö pekka.mustonen (at) porho.fi puh. 0207624035 fax. 0207624066
Suomi Englanti
Tuula Pörhö
Tuula Pörhö henkilöstöhallinto tuula.porho (at) porho.fi puh. 0207624008 fax. 0207624066
Suomi
Matti Vaara
Matti Vaara atk-päällikkö matti.vaara (at) porho.fi puh. 0207624006 fax. 0207624066
Suomi
Reijo Puolamaa
Reijo Puolamaa kontrolleri reijo.puolamaa (at) porho.fi puh. 0207624203 fax. 0207624229
Suomi
Sari Karppinen-Mehtälä
Sari Karppinen-Mehtälä henkilöstöpäällikkö sari.karppinen-mehtala (at) porho.fi puh. 0207624005 fax. 0207624066
Suomi
Timo Hannuksela
Timo Hannuksela kaupallinen johtaja timo.hannuksela (at) porho.fi puh. 0207624010 fax. 0207624069
Suomi

Käytämme sivustolla evästeitä, jotta voimme palvella sinua paremmin. Hyväksyt evästeiden käytön jatkamalla sivuston selaamista tai klikkaamalla Hyväksyn-nappia.