Vaihde 020 762 44

facebook facebook facebook
PÖRHÖN TOIMIPISTEET

Hallinto

Matti Pörhö
Matti Pörhö toimitusjohtaja matti.porho (at) porho.fi puh. 02076244
Suomi Englanti Ruotsi Saksa
Pirjo Mikkola
Pirjo Mikkola talouspäällikkö pirjo.mikkola (at) porho.fi puh. 0207624004
Suomi Ruotsi Englanti
Riitta Pörhö
Riitta Pörhö Varatoimitusjohtaja riitta.porho (at) porho.fi puh. 0207624002
Suomi Englanti Saksa Ruotsi
Katja Väyrynen
Katja Väyrynen Johdon assistentti katja.vayrynen (at) porho.fi puh. 0207624003
Suomi Ruotsi Englanti
Pekka Mustonen
Pekka Mustonen konsernin jälkimarkkinointipäällikkö pekka.mustonen (at) porho.fi puh. 0207624035
Suomi Englanti
Matti Vaara
Matti Vaara atk-päällikkö matti.vaara (at) porho.fi puh. 0207624006
Suomi
Reijo Puolamaa
Reijo Puolamaa kontrolleri reijo.puolamaa (at) porho.fi puh. 0207624203
Suomi
Timo Hannuksela
Timo Hannuksela kaupallinen johtaja timo.hannuksela (at) porho.fi puh. 0207624010
Suomi
Sari Karppinen-Mehtälä
Sari Karppinen-Mehtälä henkilöstöpäällikkö sari.karppinen-mehtala (at) porho.fi puh. 0207624005
Suomi Englanti
Juha Huovinen
Juha Huovinen markkinointipäällikkö juha.huovinen(at)porho.fi puh. 0207624022
Suomi Englanti
Elisabet Hurskainen
Elisabet Hurskainen taloushallinnon harjoittelija elisabet.hurskainen(at)porho.fi puh. 0207624259
Suomi
Mika Haapaniemi
Mika Haapaniemi IT-lähituki mika.haapaniemi(at)porho.fi puh. 0207624097
Suomi Englanti
Sari Rahkola
Sari Rahkola pääkirjanpitäjä sari.rahkola(at)porho.fi puh. 0207624009
Suomi
Arja Hiltunen
Arja Hiltunen reskontranhoitaja arja.hiltunen(at)porho.fi puh. 0207624029
Suomi

Käytämme sivustolla evästeitä, jotta voimme palvella sinua paremmin. Hyväksyt evästeiden käytön jatkamalla sivuston selaamista tai klikkaamalla Hyväksyn-nappia.